19 . 05 . 2019
пошук робіт:         
 

Дипломна робота, курсова робота, виконання робіт.

Біржові та фондові індекси№ роботи: 355
розділ: Біржова діяльність
тип: Контрольна робота
об'єм: 12
винагорода автору: 80 грн

Зміст:

Вступ
1. Біржові індекси
2. Індекси, що розраховуються на фондовому ринку України
Висновки
Список використаної літератури

Вступ
Біржові індекси вже понад сто років використовують для інтегральної оцінки стану фінансового ринку. Інвесторів цікавить не лише динаміка цін на акції певної компанії, а й загальна тенденція всього ринку. Саме для цього практично всі біржі мають власні системи агрегатних індексів, які відображають рівень і динаміку цін на певний пакет акцій. Як правило, цей пакет складається з акцій компаній, що належать до різних галузей промисловості та фінансової сфери.
Біржові індекси - це середні або середньозважені показники курсів цінних паперів, як правило, акцій, що дають найкомпактнішу картину про стан і динаміку фондового ринку. Біржові індекси є цифровими статистичними показниками, що виражають (звичайно у відсотках) послідовні зміни певних явищ.
Індекс являє гобою відношення порівнюваної величини до певної величини, яку приймають за базу. Кожен індекс має такі характеристики:
список індексу (набір акцій-представників);
метод зведення до середнього;
види ваг до курсових вартостей акцій;
базисне значення індексу;
статистична база.
Біржові індекси іноді розраховуються як середньозважена величина, що визначається з урахуванням не тільки відносних змін, а й абсолютної ціни акцій компаній, які створюють кошик індексу.
   
Список літератури

1. Бралатан В.П. Розвиток біржового ринку в Україні / В. П. Бралатан// Економіка АПК. – 2006. - № 2.- С.126-129.
2. Міщук Г.Ю. Державне регулювання розвитку біржового товарного ринку / Г.Ю. Міщук//Економіка АПК. – 2005 . -№1.-С.87-92.
3. Солодкий М.О. Біржовий ринок / М.О. Солодкий. – К.: Джерело, 2004. – С.21.
4. Сохацька О.М. Зарубіжні фінансові ринки / О.М.Сохацька // Фінанси України. – 2000. - №4. – С.59-66.
5. Циганов О.Р. Використання біржового механізму в комерційної діяльності підприємств: Автореф.дис...канд.екон.наук / О.Р. Циганов; Донецький державний університет управління МОН України. – Донецьк, 2004. – С.3-21.
6. Циганов О.Р. Закордонний досвід державного регулювання діяльності товарних бірж та напрями його використання в Україні / О.Р. Циганов, С.М.Повний // Менеджер. – 2004. - №4(30). – С.119-124.
 

 

© DIPLOMSERVIS.com.ua 2009-2016.